Contact

We gaan graag met je in gesprek!

Onze medewerkers

Heb je een vraag, opmerking of wil je graag een van onze medewerkers spreken? Neem dan contact met ons op via onderstaande gegevens.

NAW-gegevens 

Gouwe Academie
Burgemeester Jamessingel 2
2803 PD GOUDA

Het gebouw van Gouwe Academie ligt op loopafstand van het NS-station. Neem bij station Gouda de uitgang 'Bloemendaal' en ga daar linksaf. Volg het fietspad langs de Burg. Jamessingel tot je aan je rechterhand ons gebouw ziet.

Er is ruim voldoende (gratis) parkeergelegenheid op ons eigen parkeerterrein (tegenover de hogeschool). Er zijn zes oplaadplaatsen voor elektrische auto's beschikbaar. Is de slagboom gesloten, maak dan gebruik van de intercom-knop. De receptie kan de slagboom dan voor je openen.

Is het parkeerterrein vol? Dan kan uitgeweken worden naar P+R Burgemeester Jamessingel (vijf minuten lopen), of in de avonduren naar de parkeerplaats van Driestar college aan de Bleulandweg.

Rechts naast het gebouw zijn parkeerplaatsen beschikbaar voor mindervaliden. 

Contactgegevens  

A.M. (Bart) Vollmuller
Manager Gouwe Academie 
a.m.vollmuller@gouwe-academie.nl0182-540347
B. (Bertine) Haverhals
Teamleider Gouwe Academie
b.haverhals@gouwe-academie.nl0182-540384
Algemeeninfo@gouwe-academie.nln.v.t.

Het bestuur bestaat uit een college van bestuur met als leden Jan Kloosterman en Robert Zoutendijk. Daarnaast is er een raad van toezicht.  

Planning:

Academie/product 

E-mailadres 

Telefoonnummer 

Scholingen rond ParnasSys (inclusief Kindbegrip en Leerlijnen)planning@gouwe-academie.nl
0182-540385
Zien!+zien@gouwe-academie.nl 

Gynzy Academie 

info@gynzy-academie.nl

0182-760760 

Kindkanskindkans@gouwe-academie.nl

Zien!vo 

zienvo@gouwe-academie.nl

Wil je ons graag telefonisch spreken? Stuur een mailtje naar de helpdesk, dan bellen we je z.s.m. terug!

Pers

Journalisten of mediavertegenwoordigers met vragen of verzoeken aan Gouwe Academie kunnen contact opnemen via marketingencommunicatie@gouwe-academie.nl

Contact-/adreswijziging 

Wijzigingen van contact-of adresgegevens kunnen worden doorgegeven via onderstaand contactformulier:

Persoonsgegevens
Oude contactgegevens
Nieuwe contactgegevens
Bevestiging